Webinarium – Samochód w spółce limited

x

Samochód prywatny dyrektora vs samochód na spółkę; czy leasing jest dobrym rozwiązaniem; rodzaje leasingu vs księgowość; jak rozliczać paliwo; czym jest podatek „Benefits in Kind”; milówka; amortyzacja; VAT i wiele innych rzeczy, które pomogą Ci optymalnie wykorzystać samochód w firmie oraz oszczędzić na podatkach.

Długość nagrania – ok. 2.0 godz.

Prowadzący:
Marek Niedźwiedź – dyrektor firmy aeXea Consulting i jej główny księgowy. Jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii. Stworzył tu i rozwinął m.in. firmę w branży księgowej oraz firmę w branży nieruchomości komercyjnych. Zarządza nimi poprzez spółkę ‘Mar-Pro Invest Holding’. Jest członkiem regionalnego Committee (Komitetu) najbardziej wpływowej organizacji pro-biznesowej w UK „Federation of Small Businesses”. Wchodzi w skład grupy doradczej Zarządu Komisarycznego miasta i gminy Rotherham (Rotherham Metropolitan Borough Council). Współautor książki „Prawo w e-biznesie” wydanej przez wydawnictwo Helion.

Aby uzyskać dostęp do nagrania z tego webinarium opłać dostęp poniżej. Hasło dostępu otrzymasz emailem w ciągu 24 godz. (dni robocze).
W razie problemów z hasłem napisz do nas: webinar@aexea.co.uk

Koszt: £1O. Klienci aeXea: £1 (w tym VAT).

Uwaga: Link z hasłem prześlemy na adres email powiązany z Twoim kontem PayPal. Jeżeli życzysz sobie, żeby przesłać Ci go na inny adres, napisz do nas na: webinar@aexea.co.uk


Webinarium – samochodZobacz także nasze inne webinaria.

Back to top